Stwórz wymarzone złote obrączki ślubne

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu zakochanej pary, którego nieodłącznym elementem są złote obrączki – symbol wiecznej miłości. Biżuteria ta musi być doskonale dopasowana, ale też powinna podobać się obojgu Młodym. W naszej ofercie można znaleźć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne obrączki ślubne. Wszystkie proponowane przez nas wyroby jubilerskie powstają w pracowni w Ełku pod okiem doświadczonego oraz utalentowanego złotnika.

Obrączki ślubne złote – pracownia z Ełku

Proponujemy zarówno klasyczne złote obrączki ślubne – w odcieniu żółtym – jak i te z białego bądź różowego złota. Ciekawą opcją na urozmaicenie złotej obrączki jest grawerunek na wewnętrznej stronie, który możemy wykonać na prośbę klienta. Można umieścić tam dowolny napis – imię, datę czy ważny dla zakochanych cytat. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że w tworzenie obrączek ślubnych złotych – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych – wkładamy całe swoje serce, gdyż ich kreowanie jest naszą pasją. To dlatego zachwycają jakością – zachęcamy do składania zamówień.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przedstawiamy wygodny w użytkowaniu konfigurator umożliwiający przygotowanie obrączek według indywidualnego projektu.

  1. Korzystając z górnego panelu filtrów, wybierz parametry obrączek, tj. ilość kolorów, profil, zdobienia.
  2. Zdecyduj o wykończeniu obrączek, którego ciekawym dopełnieniem może być unikatowy grawerunek.
  3. Wygeneruj plik PDF ze specyfikacją swoich obrączek i odwiedź nasz salon.
  4. Z przyjemnością wykonamy obrączki wg Twojego projektu.

ZAPROJEKTUJ SWOJE OBRĄCZKI